Wydawnictwo dreszcz © 2019 All Rights Reserved.

Odwiedź nas na:
Spowiednikiem śmierć
image description
Antologia Horroru

SpowiednikiemŚmierć

Spowiednikiem śmierć jest to druga po „Narratorem śmierć” część zbioru opowiadań z serii Śmiertelna Antologia.

* cena zawiera wysyłkę i unikatowe ilustracje
image description
image description
Antologia Horroru

SpowiednikiemŚmierć

* cena zawiera wysyłkę i unikatowe ilustracje
Spowiednikiem śmierć
Kilka słów o książce

Krótka recenzja

C zternastu twórców ze sceny polskiego horroru, stawia czoła odwiecznej zagadce, która nosi bardzo dobrze nam znane imię. Śmierć, bo o niej mowa, stawia przed nimi bardzo ciężkie zadanie, gdyż to jej poświęcona jest uwaga w czternastu jakże innych, niosących dreszcz przerażenia opowiadaniach. Czy autorzy podołają wyznaczonemu celowi? Przekonajcie się, sięgając po spowiednika. Codzienne grzechy przytłaczają sumienia, będąc odbiciem ludzkich cieni. Te zaś kroczą ciemnymi ścieżkami, by na krańcach przebytych dróg stanąć u krypty spowiednika…

Wydanie z wyjątkowymi ilustracjami.

Do książki dołączony jest piękny zestaw ilustracji namalowanych przez utalentowanę ilustratorkę Milenę Kukkię. Z każdym opowiadaniem wiąże się jedna z nich... Czy dopasujesz je odpowiednio?

Dreszcz
Czas na Ciebie czas dla Ciebie.

Wydawnictwo DRESZCZ

Wydawnictwo Dreszcz zostało założone z początkiem roku 2019. Jego pomysłodawcą jest Krzysztof Haczyński. Pisarz, miłośnik historii, horroru, książek …

Wydawnictwo Dreszcz skupia się na, każdym gatunku literackim. Horror, historia, dramat, romans, komedia, bajka… Każda dobrze opisana historia z odrobiną dreszczyku, znajdzie u nas miejsce. Wydajemy zarówno znanych autorów jak i debiutantów. Przyjmujemy starannie napisane teksty.

Propozycje wydawnicze, które nie zostaną zaakceptowane przez wydawnictwo, nie zostaną wyrzucone do kosza. Autorzy dostaną pomoc przy ich poprawie i będą mogli nadesłać propozycje ponownie.

Czas na Ciebie czas dla Ciebie.
Zapraszamy do współpracy!

Więcej:

Autorzy

image description

Krzysztof Haczyński

Krzysztof Haczyński (ur. 28 lipca 1986 roku) – pasjonat horrorów i historii, dążący do doskonałości w swej twórczości literackiej. Bezustannie kreuje zaskakujące scenariusze, wywołujące w czytelnikach dreszcz emocji i grozy. Już jako kilkuletni chłopiec zachłysnął się światem horrorów, który zainspirował go i niezaprzeczalnie stał się fundamentem do obecnej twórczości artysty. Zadebiutował krótką, lecz porywającą opowieścią, noszącą wymowny tytuł „Grabarz”, jednak nie poprzestał na tym i można odnaleźć jego opowiadania w serii Antologii Słowiańskiego Horroru i w projekcie Śmiertelna Antologia, której Krzysztof jest pomysłodawcą i koordynatorem. Kreatywny autor o nieprzeniknionym umyśle i imponujących umiejętnościach prowadzenia czytelnika w świat koszmarów i przerażających demonów. Więcej jego twórczości już wkrótce..,.

image description

Norbert Góra

Norbert Góra - rocznik 90. Autor polskojęzycznego zbioru opowiadań "Brutalność" i trzech anglojęzycznych tomików poetyckich - "Globe bathed in horror", "Darkness in the End" oraz "There must be something between dark and light". Jego wiersze i opowiadania ukazywały się w rozmaitych antologiach i magazynach literackich w takich krajach jak Wielka Brytania, USA, Australia, Kenia, Nigeria, RPA, Chile czy Hiszpania.

image description

Marta Marek

Marta Marek, ur. 11.07.1995 roku studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Urodziła się i wychowała na Górnym Śląsku, gdzie wśród zabytków z epoki industrialnej, znalazła inspirację do niejednego opowiadania. Od 2017 roku współpracuje z Magazynem Kulturalnym Horyzont jako redaktor Działu Grozy.

image description

Maciej Szymczak

Z wykształcenia filozof, z zawodu agent turystyczny. Z zamiłowania pisarz, autor opowiadań z gatunku : horror. Jego teksty opublikowane zostały na portalu: Kostnica, Horror Online, Arena Horror, Szortal oraz magazynach: Szortal na Wynos , Histeria, Czerwony Karzeł i w czeskim piśmie Howard. Dwukrotny laureat konkursu literackiego zorganizowanego przez portal Horror Online. Jego opowiadania ukazały się w antologiach:
„ Szlakiem Odmieńców” (2014), ”Lustra Zbrodni” (2015), „Krew Zapomnianych Bogów” (pomysłodawca pierwszej polskiej antologii słowiańskiej grozy i współautor – 2016 ), „Krwawnik 2”(2016), „Tabu”( 2017), „Słowiańskie Koszmary” (2017 -pomysłodawca i współautor), „Narratorem Śmierć” (2018 rok), „Gorefikacje III(2018 rok), „Licho nie śpi” (2019 – pomysłodawca antologii i współautor), „Po drugiej stronie światła” (2018 – pomysłodawca i współautor). W roku 2018 ukazał się jego debiutancki zbiór opowiadań - „Sinobrody i inne opowiadania”.

image description

Lavender Laver

Lavender Laver - jedno z artystycznych wcieleń początkującej pisarki. W swoich historiach skupia się przede wszystkim na emocjach towarzyszących bohaterom i kreowaniu ich relacji społecznych, wplatając w to pasujące tło narracyjne. Miłośniczka wielu stylów muzycznych (w tym przede wszystkim rock'a), burleski i kina offowego. Jak sama twierdzi, pisać opowieści zaczęła raczej z przypadku ale stało się to ważną częścią jej życia.

image description

Piotr Ferens

Człowiek (zbyt) wielu zainteresowań. Miłośnik komputerów i gier planszowych. Ko-cha podróże w dowolnym kierunku, książki, magię oraz duże, ciężkie motocykle i bujanie w przestworzach na motolotni. Pianista amator i kompozytor.

Autor powieści „Na Krańcach Luster” (2014) oraz wielu opowiadań, piszący od lat młodzieńczych, bo pisanie to podróż, w którą nie sposób nie wyruszać każdego dnia. Współtwórca antologii „Horror na Roztoczu 2: Insomnia” (2015) oraz „Szla-kiem Odmieńców” (2014). Uczestnik licznych antologii: „Lustra Zbrodni” (2015), „Krew zapomnianych bogów” (2016), „Słowiańskie koszmary” (2017), „Licho nie śpi” (2019), „Tabu. Antologia horroru erotycznego”( 2017), „Krwawnik 2. Opowiada-nia z pozornie martwej strefy” (2016), „Maszyna. Antologia horroru industrialnego” (2017), „Mroczne dziedzictwo. Antologia w hołdzie Jamesowi Herbertowi” (2018).
Obecnie pracuje nad kolejnymi powieściami oraz autorskim zbiorem opowiadań grozy.

Pozostałe pozycje Dreszcz'a

Jesteśmy młodym, ale ambitnym wydawnictwem. Polecamy Ci nasze książki, sprawdź poniższe wydania.

Zakupy z DRESZCZEM!

Formularz zamówienia


Zaznacz książki, które chcesz zamówić
Płatność i dostawa
Dostawa: Poczta Polska [priorytet]
Cena wysyłki: 8,00zł [wysyłka 19.08.2019]
Płatność: Przelew na konto
Łącznie do zapłaty: 8,00 zł


Dziękujemy za zainteresowanie naszą książką!

W celu zrealizowania zamówienia wykonaj przelew [8 zł] na poniższe konto:

Kwota: 8,00 zł
Tytuł wpłaty: Twoje imię i nazwisko ;)
Konto: Idea Bank 36 1950 0001 2006 0338 7540 0004

Internetowe Centrum Finansowe Sp. z o.o.
Poręba Laskowska 36a 32-046 Skała, Polska
NIP 9452169127, office@icef.pl

Aby zapewnić najlepszą jakość usług, serwis wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies). Dowiedz się więcej »